Yönetim panelini görmek için tıklayınız
Demo Kurumsal Sayfa 03 | Yeni Nesil Web Sitesi | Yeni Nesil Web Sitesi

Demo Kurumsal Sayfa 03

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.
Lorem Ipsum Nedir?

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir.

 1. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamıştır.
 2. Aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır.
 3. Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz.
 4. Kökleri MÖ.45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanır
temizweb

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir.

 • Neden Kullanırız?

  Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır.

 • Nereden Gelir?

  Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz.

 • Nereden Bulabilirim?

  Lorem Ipsum pasajlarının birçok çeşitlemesi vardır. Ancak bunların büyük bir çoğunluğu mizah katılarak veya rastgele sözcükler eklenerek değiştirilmişlerdir.

temizweb

Neden Lorem Ipsum ?

temizweb

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır.

Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.

Bizi Takip Edin